Żywiec: III liga okręgowa A1 Junior

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 16 42 14 0 2 49:20
2 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 16 40 13 1 2 73:24
3 LKS SOŁA RAJCZA 16 37 12 1 3 78:18
4 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 16 33 11 0 5 76:24
5 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 16 18 6 0 10 35:66
6 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 16 18 6 0 10 24:56
7 LKS SKRZYCZNE LIPOWA 16 15 5 0 11 24:65
8 LKS ŚWIT CIĘCINA 16 12 4 0 12 23:59
9 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 16 0 0 0 16 2:52
Kolejka nr 18
2021-06-19/10:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 0:3
2021-06-19/10:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2:1
2021-06-19/10:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:2
Kolejka nr 18
2021-06-19/10:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 0:3
2021-06-19/10:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2:1
2021-06-19/10:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:2
Kolejka nr 17
2021-06-12/10:00 LKS SKRZYCZNE LIPOWA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:3
2021-06-12/10:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2:0
2021-06-12/12:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 16
2021-06-05/10:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS SOŁA RAJCZA 0:8
2021-06-05/10:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS SKRZYCZNE LIPOWA 9:0
Kolejka nr 15
2021-05-29/10:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2:0
2021-05-29/12:00 LKS SOŁA RAJCZA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:4
2021-05-30/12:00 LKS SKRZYCZNE LIPOWA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:2
Kolejka nr 14
2021-05-22/10:00 LKS SOŁA RAJCZA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 7:1
2021-05-23/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower 11:0
2021-05-23/14:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 3:1
Kolejka nr 13
2021-05-15/10:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 0:10
2021-05-15/12:00 LKS SOŁA RAJCZA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 5:1
2021-05-16/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 9:0
Kolejka nr 12
2021-05-08/10:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 10:0
2021-05-08/12:00 LKS SKRZYCZNE LIPOWA - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 5:1
2021-05-09/14:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower 4:0
Kolejka nr 11
2021-05-02/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 3:1
2021-05-02/13:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS SKRZYCZNE LIPOWA 9:0
2021-05-03/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:3
Kolejka nr 10
2021-04-24/12:00 LKS SKRZYCZNE LIPOWA - LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower 3:0
2021-04-27/17:45 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:5
2021-05-11/18:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS SOŁA RAJCZA 1:8
Kolejka nr 9
2020-10-24/12:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower 1:4
2020-10-24/12:00 LKS SKRZYCZNE LIPOWA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 4:2
2020-10-24/12:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - drużyna wycofana, walkower - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:3
2020-10-25/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 3:2
Kolejka nr 8
2020-10-18/12:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - drużyna wycofana, walkower 3:0
2020-10-31/10:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 6:2
2020-11-07/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS SKRZYCZNE LIPOWA 6:1
2020-11-08/10:30 LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower - LKS SOŁA RAJCZA 1:4
Kolejka nr 7
2020-10-10/12:00 LKS SOŁA RAJCZA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 7:2
2020-10-10/12:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:8
2020-10-10/12:00 LKS SKRZYCZNE LIPOWA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2:10
2020-10-10/12:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - drużyna wycofana, walkower - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:3
Kolejka nr 6
2020-10-03/10:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 7:1
2020-10-03/12:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS SKRZYCZNE LIPOWA 5:0
2020-10-03/12:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower 6:2
2020-10-04/14:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS SOŁA RAJCZA 3:3
Kolejka nr 5
2020-09-26/12:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:5
2020-09-26/12:00 LKS SKRZYCZNE LIPOWA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - drużyna wycofana, walkower 3:0
2020-10-31/09:30 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS SOŁA RAJCZA 2:1
2020-11-14/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:4
Kolejka nr 4
2020-09-19/09:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower 3:1
2020-09-19/10:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 3:6
2020-09-19/12:30 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS SOŁA RAJCZA 3:1
Kolejka nr 3
2020-09-12/12:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 1:7
2020-09-12/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:3
2020-09-12/12:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - drużyna wycofana, walkower 3:0
2020-09-12/12:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS SKRZYCZNE LIPOWA 3:1
Kolejka nr 2
2020-09-05/09:30 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 7:1
2020-09-05/10:00 LKS SKRZYCZNE LIPOWA - LKS SOŁA RAJCZA 0:8
2020-09-05/12:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 3:2
2020-09-06/10:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - drużyna wycofana, walkower - LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower 0:7
Kolejka nr 1
2020-08-29/12:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:4
2020-08-29/12:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - drużyna wycofana, walkower 3:2
2020-08-29/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - drużyna wycofana, walkower - LKS SKRZYCZNE LIPOWA 5:1
2020-08-29/16:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 6:0

Sponsor techniczny Śląskiego ZPN