Kolegium sędziów

26/02/2024 10:09

Informacja o szkoleniach

W marcu odbędzie się cztery szkolenia w formie zdalnej na które za zaproszeni są sędziowie prowadzących mecze na szczeblu IV ligi, klasy okręgowej, sędziowie asystenci - III i IV ligi oraz sędziowie klasy A. Szkolenia odbędą się 7, 12, 14 i 21 marca. Wszystkie o godzinie 20.00. Tematy zaplanowanych szkoleń to: "Kontakt ręki z piłką" . "Spalony", " Przewinienia w polu karnym", "Niedozwolone ataki rękami". Spotkania poprowadzą sędziowie szczebla centralnego z naszego okręgu. Przed szkoleniem zostanie przesłany link dla uczestników. Proszę o przesyłanie swoich adresów mailowych na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
22/02/2024 13:21

Wykaz klubów rozliczanych przez ŚlZPN

W załączeniu zestawienie klubów, które złożyły wykazy na rundę wiosenną 2024. Kolorem czerwonym oznaczone są kluby, które się rozliczały, ale do tej pory wykazu nie przesłały. W tym roku ŚlZPN nie będzie przyjmować żadnych klubów, które się spóźniły.
19/02/2024 20:27

Harmonogram egzaminu na szczeblu ŚlZPN

W załączeniu harmonogram egzaminu oraz lista kolegów na egzamin
18/02/2024 00:48

Informacje

W drugim tygodniu marca planowane jest zebranie plenarne sędziów połączone z badaniami lekarskimi. Szczegóły podamy w najbliższym czasie po uzgodnieniu terminu z lekarzem. Sędziowie, którzy nie będą mogli poddać się badaniu będą musieli indywidualnie uzyskać zaświadczenie lekarskie. Koledzy, którzy nie przedstawią ważnych badań lekarskich nie będą uwzględniani w obsadzie.